Cama VIGO NEW10BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0247Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW10BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Kolekce | VIGO |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Dodatečné informace | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '90' full: 35/90/32, přední strana s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž |
| Barva dveří | Bílá |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Model | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Šířka | 2500 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 62 kg |
| Hloubka | 400 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1, VIGO '90' full x 2 |
| Rozměry druhého balení | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnost druhého balení | 16,5 kg |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Rozměry třetího balení | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení | 16,5 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Dodatečné informace: | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '90' full: 35/90/32, přední strana s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., TV skříňka NEW "180": 30/180/40, otevřená přední (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná přední (výška 7 cm), dvě fronty se otevírají (výška 14 cm), uvnitř dvou komor, RTV závěsná skříňka., Nábytek pro vlastní montáž |
| Barva dveří: | Bílá |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Šířka: | 2500 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 62 kg |
| Hloubka: | 400 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO NEW '180' x 1, VIGO '90' full x 2 |
| Rozměry druhého balení: | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 16,5 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Rozměry třetího balení: | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 16,5 kg |
