Cama VIGO NEW1 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0198Detailní popis produktu
Cama VIGO NEW1 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Dodatečné informace | Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '90' full: 35/90/32, přední strana s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm. |
| Počet roštů | 7 police/polic |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Počet dvířek | 5 dveře/dveří |
| Kolekce | VIGO |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Model | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Šířka | 2600 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 105,5 kg |
| Obsah soupravy | VIGO '180' full x 1, VIGO NEW otevřeno x 1, VIGO '90' full x 1, TV-Skříňka VIGO '180' |
| Hmotnost čtvrtého balení | 26,5 kg |
| Rozměry čtvrtého balení | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení | 31,5 kg |
| Hmotnost třetího balení | 16,5 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 95 x 39 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Dodatečné informace: | Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '90' full: 35/90/32, přední strana s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, VIGO NEW otevřená skříňka: 180/40/30, otevřená čelo (bez skla) ve vysokém lesku, jedna pevná čelo (užší), jedna otevírací (širší), tři skleněné police uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm. |
| Počet roštů: | 7 police/polic |
| Barva dveří: | Bílá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Počet dvířek: | 5 dveře/dveří |
| Kolekce: | VIGO |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Šířka: | 2600 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 105,5 kg |
| Obsah soupravy: | VIGO '180' full x 1, VIGO NEW otevřeno x 1, VIGO '90' full x 1, TV-Skříňka VIGO '180' |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 26,5 kg |
| Rozměry čtvrtého balení: | 185 x 40,5 x 8 cm |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 31,5 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 16,5 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 95 x 39 x 9 cm |
