Cama VIGO 9 SZ/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0076Detailní popis produktu
Cama VIGO 9 SZ/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Dodatečné informace | VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Materiál polic | Dřevotříska |
| Kolekce | VIGO |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Model | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva rámečku | Šedá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Šířka | 2200 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 88,3 kg |
| Obsah soupravy | VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO '140' |
| Hmotnost třetího balení | 31 kg |
| Hmotnost prvního balení | 26,3 kg |
| Počet balení | 3 |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry třetího balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Dodatečné informace: | VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Materiál polic: | Dřevotříska |
| Kolekce: | VIGO |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Zrcadlo: | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Barva dveří: | Bílá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva rámečku: | Šedá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Šířka: | 2200 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 88,3 kg |
| Obsah soupravy: | VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO '140' |
| Hmotnost třetího balení: | 31 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 26,3 kg |
| Počet balení: | 3 |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 9 cm |
