Cama VIGO 9 C/DW skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0473Detailní popis produktu
Cama VIGO 9 C/DW skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Dodatečné informace | VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Materiál dvířek | Dřevotřískové desky |
| Kolekce | VIGO |
| Umístění / poloha | Podlahový |
| Zrcadlo | Ne |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Barva dveří | Dub wotan |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Model | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku | Černá |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2200 mm |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1, VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO '140' |
| Počet balení | 3 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Dodatečné informace: | VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Dřevotřískové desky |
| Kolekce: | VIGO |
| Umístění / poloha: | Podlahový |
| Zrcadlo: | Ne |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Barva dveří: | Dub wotan |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku: | Černá |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2200 mm |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1, VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO '140' |
| Počet balení: | 3 |
