Cama VIGO 8 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0064Detailní popis produktu
Cama VIGO 8 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Dodatečné informace | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., VIGO '90' Sklo: 35/90/32, čelo s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo | Ne |
| Barva dveří | Bílá |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2100 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 58,3 kg |
| Obsah soupravy | Sklenice VIGO '90' x 2, TV-Skříňka VIGO '140' |
| Počet balení | 3 |
| Rozměry druhého balení | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnost prvního balení | 26,3 kg |
| Hmotnost třetího balení | 16 kg |
| Hmotnost druhého balení | 16 kg |
| Rozměry třetího balení | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Dodatečné informace: | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., VIGO '90' Sklo: 35/90/32, čelo s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo: | Ne |
| Barva dveří: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2100 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 58,3 kg |
| Obsah soupravy: | Sklenice VIGO '90' x 2, TV-Skříňka VIGO '140' |
| Počet balení: | 3 |
| Rozměry druhého balení: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 26,3 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 16 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 16 kg |
| Rozměry třetího balení: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 9 cm |
