Cama VIGO 4 BI/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0054Detailní popis produktu
Cama VIGO 4 BI/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Vestavěné světlo | Ne |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Dodatečné informace | Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř. |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Barva dveří | Šedá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce | VIGO |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Materiál polic | Dřevotříska |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva rámečku | Bílá |
| Šířka | 2600 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 93,5 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení | 31,5 kg |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnost třetího balení | 31 kg |
| Rozměry prvního balení | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Dodatečné informace: | Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř. |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Barva dveří: | Šedá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce: | VIGO |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Materiál polic: | Dřevotříska |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Šířka: | 2600 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 93,5 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 31,5 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnost třetího balení: | 31 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
