Cama VIGO 3 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0035Detailní popis produktu
Cama VIGO 3 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Počet roštů | 4 police/polic |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva dveří | Černá |
| Model | Kombinace úložišť |
| Kolekce | VIGO |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva rámečku | Bílá |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Dodatečné informace | Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Hmotnost včetně balení | 94,5 kg |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2600 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '180', VIGO '180' full x 1, Sklenice VIGO '180' x 1 |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost třetího balení | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Počet roštů: | 4 police/polic |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva dveří: | Černá |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Kolekce: | VIGO |
| Zrcadlo: | Ne |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Dodatečné informace: | Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Hmotnost včetně balení: | 94,5 kg |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '180', VIGO '180' full x 1, Sklenice VIGO '180' x 1 |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
