Cama VIGO 3 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0034Detailní popis produktu
Cama VIGO 3 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Počet roštů | 4 police/polic |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Barva dveří | Bílá |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva rámečku | Bílá |
| Dodatečné informace | Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Šířka | 2600 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 94,5 kg |
| Obsah soupravy | Sklenice VIGO '180' x 1, TV-Skříňka VIGO '180', VIGO '180' full x 1 |
| Hmotnost třetího balení | 32 kg |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Počet roštů: | 4 police/polic |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Barva dveří: | Bílá |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Dodatečné informace: | Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Šířka: | 2600 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 94,5 kg |
| Obsah soupravy: | Sklenice VIGO '180' x 1, TV-Skříňka VIGO '180', VIGO '180' full x 1 |
| Hmotnost třetího balení: | 32 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
