Cama VIGO 24 BI/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0197Detailní popis produktu
Cama VIGO 24 BI/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Zrcadlo | Ne |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Počet roštů | 13 police/polic |
| Dodatečné informace | Celková velikost nástěnné jednotky VIGO 24: 260/40/180 + komoda (4 ks čtvercová zobrazovací jednotka), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Čtverce VIGO: 50/50//30, přední otvor s vysokým leskem, uvnitř jedna standardní police., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř. |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet dvířek | 9 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Barva dveří | Šedá |
| Materiál polic | Dřevotříska |
| Model | Kombinace úložišť |
| Kolekce | VIGO |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Bílá |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 2600 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 156 kg |
| Obsah soupravy | VIGO '180' full x 2, VIGO čtverec x 5, TV-Skříňka VIGO '180' |
| Rozměry šestého balení | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozměry pátého balení | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnost pátého balení | 12,5 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení | 12,5 kg |
| Rozměry osmého balení | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozměry sedmého balení | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnost šestého balení | 12,5 kg |
| Hmotnost osmého balení | 12,5 kg |
| Rozměry čtvrtého balení | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnost sedmého balení | 12,5 kg |
| Hmotnost třetího balení | 31 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Zrcadlo: | Ne |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Počet roštů: | 13 police/polic |
| Dodatečné informace: | Celková velikost nástěnné jednotky VIGO 24: 260/40/180 + komoda (4 ks čtvercová zobrazovací jednotka), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Čtverce VIGO: 50/50//30, přední otvor s vysokým leskem, uvnitř jedna standardní police., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř. |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet dvířek: | 9 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Barva dveří: | Šedá |
| Materiál polic: | Dřevotříska |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Kolekce: | VIGO |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 2600 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 156 kg |
| Obsah soupravy: | VIGO '180' full x 2, VIGO čtverec x 5, TV-Skříňka VIGO '180' |
| Rozměry šestého balení: | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozměry pátého balení: | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnost pátého balení: | 12,5 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 12,5 kg |
| Rozměry osmého balení: | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozměry sedmého balení: | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnost šestého balení: | 12,5 kg |
| Hmotnost osmého balení: | 12,5 kg |
| Rozměry čtvrtého balení: | 56 x 55 x 11 cm |
| Hmotnost sedmého balení: | 12,5 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 31 kg |
