Cama VIGO 23 CZ/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0180Detailní popis produktu
Cama VIGO 23 CZ/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Kolekce | VIGO |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Barva dveří | Černá |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Počet dvířek | 5 dveře/dveří |
| Materiál polic | Dřevotříska, Dřevotřískové desky |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Zrcadlo | Ne |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku | Černá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Dodatečné informace | VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Čtverce VIGO: 50/50//30, přední otvor s vysokým leskem, uvnitř jedna standardní police., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady. |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Šířka | 2300 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 69 kg |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '180', VIGO čtverec x 3 |
| Počet balení | 4 |
| Hmotnost prvního balení | 31,5 kg |
| Hmotnost druhého balení | 12,5 kg |
| Rozměry třetího balení | 55 x 56 x 11 cm |
| Rozměry druhého balení | 55 x 56 x 11 cm |
| Hmotnost třetího balení | 12,5 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení | 12,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Rozměry čtvrtého balení | 56 x 55 x 11 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Kolekce: | VIGO |
| Počet roštů: | 3 police/polic |
| Barva dveří: | Černá |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Počet dvířek: | 5 dveře/dveří |
| Materiál polic: | Dřevotříska, Dřevotřískové desky |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Zrcadlo: | Ne |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku: | Černá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Dodatečné informace: | VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Čtverce VIGO: 50/50//30, přední otvor s vysokým leskem, uvnitř jedna standardní police., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady. |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Šířka: | 2300 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 69 kg |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '180', VIGO čtverec x 3 |
| Počet balení: | 4 |
| Hmotnost prvního balení: | 31,5 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 12,5 kg |
| Rozměry třetího balení: | 55 x 56 x 11 cm |
| Rozměry druhého balení: | 55 x 56 x 11 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 12,5 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 12,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
| Rozměry čtvrtého balení: | 56 x 55 x 11 cm |
