Cama VIGO 23 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0177Detailní popis produktu
Cama VIGO 23 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Barva dveří | Bílá |
| Zrcadlo | Ne |
| Model | Kombinace úložišť |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Počet dvířek | 5 dveře/dveří |
| Materiál polic | Dřevotříska, Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce | VIGO |
| Dodatečné informace | VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Čtverce VIGO: 50/50//30, přední otvor s vysokým leskem, uvnitř jedna standardní police., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady. |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2300 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 69 kg |
| Obsah soupravy | VIGO čtverec x 3, TV-Skříňka VIGO '180' |
| Počet balení | 4 |
| Hmotnost třetího balení | 12,5 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení | 12,5 kg |
| Rozměry druhého balení | 55 x 56 x 11 cm |
| Rozměry čtvrtého balení | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozměry třetího balení | 55 x 56 x 11 cm |
| Hmotnost druhého balení | 12,5 kg |
| Hmotnost prvního balení | 31,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Barva dveří: | Bílá |
| Zrcadlo: | Ne |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Počet dvířek: | 5 dveře/dveří |
| Materiál polic: | Dřevotříska, Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce: | VIGO |
| Dodatečné informace: | VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Čtverce VIGO: 50/50//30, přední otvor s vysokým leskem, uvnitř jedna standardní police., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady. |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů: | 3 police/polic |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2300 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 69 kg |
| Obsah soupravy: | VIGO čtverec x 3, TV-Skříňka VIGO '180' |
| Počet balení: | 4 |
| Hmotnost třetího balení: | 12,5 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 12,5 kg |
| Rozměry druhého balení: | 55 x 56 x 11 cm |
| Rozměry čtvrtého balení: | 56 x 55 x 11 cm |
| Rozměry třetího balení: | 55 x 56 x 11 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 12,5 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 31,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
