Cama VIGO 22 C/DW skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0475Detailní popis produktu
Cama VIGO 22 C/DW skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Ukázka čtverce VIGO: 50/50//30, otevírání do strany, uvnitř jedné běžné police, Nábytek pro vlastní montáž, VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř. |
| Barva dveří | Dub wotan |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Kolekce | VIGO |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Model | Kombinace úložišť |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Materiál dvířek | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Počet dvířek | 7 dveře/dveří |
| Barva rámečku | Černá |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů | 3 police/polic |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Šířka | 2800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '140' x 2, VIGO čtverec x 3, Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
| Počet balení | 5 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Ukázka čtverce VIGO: 50/50//30, otevírání do strany, uvnitř jedné běžné police, Nábytek pro vlastní montáž, VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř. |
| Barva dveří: | Dub wotan |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Kolekce: | VIGO |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Počet dvířek: | 7 dveře/dveří |
| Barva rámečku: | Černá |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů: | 3 police/polic |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Šířka: | 2800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '140' x 2, VIGO čtverec x 3, Montážní návod x1, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
| Počet balení: | 5 |
