Cama VIGO 21 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0157Detailní popis produktu
Cama VIGO 21 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Počet roštů | 5 police/polic |
| Dodatečné informace | VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Nábytek pro vlastní montáž, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO GLASS: 30/180/40, vlevo a vpravo jsou chlopně otevřené dolů, čela s vysokým leskem, otevřená komora se skleněnou policí, zavěšená televizní skříňka., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Zrcadlo | Ne |
| Barva dveří | Bílá |
| Model | Kombinace úložišť |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet dvířek | 3 dveře/dveří |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Kolekce | VIGO |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 2200 mm |
| Hmotnost včetně balení | 65,5 kg |
| Obsah soupravy | VIGO '180' full x 1, TV-Skříňka VIGO GLASS x 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Počet roštů: | 5 police/polic |
| Dodatečné informace: | VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Nábytek pro vlastní montáž, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO GLASS: 30/180/40, vlevo a vpravo jsou chlopně otevřené dolů, čela s vysokým leskem, otevřená komora se skleněnou policí, zavěšená televizní skříňka., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Zrcadlo: | Ne |
| Barva dveří: | Bílá |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet dvířek: | 3 dveře/dveří |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 2200 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 65,5 kg |
| Obsah soupravy: | VIGO '180' full x 1, TV-Skříňka VIGO GLASS x 1 |
