Cama VIGO 20 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0153Detailní popis produktu
Cama VIGO 20 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Kolekce | VIGO |
| Materiál polic | Sklo |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Zrcadlo | Ne |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet roštů | 9 police/polic |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří | Bílá |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace | VIGO GLASS: 30/180/40, vlevo a vpravo jsou chlopně otevřené dolů, čela s vysokým leskem, otevřená komora se skleněnou policí, zavěšená televizní skříňka., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 2600 mm |
| Hmotnost včetně balení | 98,5 kg |
| Obsah soupravy | Sklenice VIGO '180' x 2, TV-Skříňka VIGO GLASS x 1 |
| Počet balení | 4 |
| Rozměry prvního balení | 187 x 43 x 7 cm |
| Rozměry druhého balení | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Rozměry čtvrtého balení | 185,5 x 44,5 x 9 |
| Hmotnost čtvrtého balení | 32 kg |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Hmotnost třetího balení | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení | 5,5 kg |
| Rozměry třetího balení | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál polic: | Sklo |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Zrcadlo: | Ne |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet roštů: | 9 police/polic |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří: | Bílá |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace: | VIGO GLASS: 30/180/40, vlevo a vpravo jsou chlopně otevřené dolů, čela s vysokým leskem, otevřená komora se skleněnou policí, zavěšená televizní skříňka., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 2600 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 98,5 kg |
| Obsah soupravy: | Sklenice VIGO '180' x 2, TV-Skříňka VIGO GLASS x 1 |
| Počet balení: | 4 |
| Rozměry prvního balení: | 187 x 43 x 7 cm |
| Rozměry druhého balení: | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Rozměry čtvrtého balení: | 185,5 x 44,5 x 9 |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 32 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 5,5 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
