Cama VIGO 2 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0024Detailní popis produktu
Cama VIGO 2 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Dodatečné informace | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska, Středně-hustotní sklolaminát (MDF) |
| Barva dveří | Černá |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet roštů | 12 police/polic |
| Počet dvířek | 5 dveře/dveří |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Kolekce | VIGO |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo | Ne |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 3000 mm |
| Hmotnost včetně balení | 125,5 kg |
| Obsah soupravy | Sklenice VIGO '180' x 1, VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO '180' |
| Počet balení | 4 |
| Hmotnost třetího balení | 31 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry čtvrtého balení | 185,5 x 44,5 x 9 |
| Hmotnost prvního balení | 31,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Dodatečné informace: | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska, Středně-hustotní sklolaminát (MDF) |
| Barva dveří: | Černá |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet roštů: | 12 police/polic |
| Počet dvířek: | 5 dveře/dveří |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo: | Ne |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 3000 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 125,5 kg |
| Obsah soupravy: | Sklenice VIGO '180' x 1, VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO '180' |
| Počet balení: | 4 |
| Hmotnost třetího balení: | 31 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry čtvrtého balení: | 185,5 x 44,5 x 9 |
| Hmotnost prvního balení: | 31,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
