Cama VIGO 2 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0023Detailní popis produktu
Cama VIGO 2 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Počet roštů | 12 police/polic |
| Počet dvířek | 5 dveře/dveří |
| Dodatečné informace | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Nábytek pro vlastní montáž, VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Barva dveří | Bílá |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál polic | Středně-hustotní sklolaminát (MDF), Sklo a dřevotříska |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Šířka | 3000 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 125,5 kg |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '180', VIGO '180' full x 2, Sklenice VIGO '180' x 1 |
| Počet balení | 4 |
| Hmotnost třetího balení | 31 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry čtvrtého balení | 185,5 x 44,5 x 9 |
| Hmotnost čtvrtého balení | 32 kg |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení | 31,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Počet roštů: | 12 police/polic |
| Počet dvířek: | 5 dveře/dveří |
| Dodatečné informace: | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Zavěšená skříň, VIGO: 30/180/40, dvě chlopně otevřené dolů, přední strana s vysokým leskem, dvě komory uvnitř, zavěšená skříňka., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Nábytek pro vlastní montáž, VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Barva dveří: | Bílá |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál polic: | Středně-hustotní sklolaminát (MDF), Sklo a dřevotříska |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Šířka: | 3000 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 125,5 kg |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '180', VIGO '180' full x 2, Sklenice VIGO '180' x 1 |
| Počet balení: | 4 |
| Hmotnost třetího balení: | 31 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry čtvrtého balení: | 185,5 x 44,5 x 9 |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 32 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 31,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 185,5 x 43 x 8,5 cm |
