Cama VIGO 19 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0144Detailní popis produktu
Cama VIGO 19 BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Dodatečné informace | Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, VIGO GLASS: 30/180/40, vlevo a vpravo jsou chlopně otevřené dolů, čela s vysokým leskem, otevřená komora se skleněnou policí, zavěšená televizní skříňka. |
| Kolekce | VIGO |
| Zrcadlo | Ano |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Počet roštů | 9 police/polic |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Barva rámečku | Bílá |
| Barva dveří | Černá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Model | Kombinace úložišť |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Šířka | 2600 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost | 96,5 kg |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO GLASS x 1, VIGO '180' full x 2 |
| Rozměry čtvrtého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost třetího balení | 31 kg |
| Počet balení | 4 |
| Rozměry druhého balení | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Hmotnost druhého balení | 5,5 kg |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Rozměry prvního balení | 187 x 43 x 7 cm |
| Rozměry třetího balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost čtvrtého balení | 31 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Dodatečné informace: | Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, VIGO GLASS: 30/180/40, vlevo a vpravo jsou chlopně otevřené dolů, čela s vysokým leskem, otevřená komora se skleněnou policí, zavěšená televizní skříňka. |
| Kolekce: | VIGO |
| Zrcadlo: | Ano |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Počet roštů: | 9 police/polic |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Barva dveří: | Černá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Šířka: | 2600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost: | 96,5 kg |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO GLASS x 1, VIGO '180' full x 2 |
| Rozměry čtvrtého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 31 kg |
| Počet balení: | 4 |
| Rozměry druhého balení: | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 5,5 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Rozměry prvního balení: | 187 x 43 x 7 cm |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 31 kg |
