Cama VIGO 17 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0133Detailní popis produktu
Cama VIGO 17 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Model | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Barva dveří | Bílá |
| Dodatečné informace | VIGO GLASS: 30/180/40, vlevo a vpravo jsou chlopně otevřené dolů, čela s vysokým leskem, otevřená komora se skleněnou policí, zavěšená televizní skříňka., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů | 13 police/polic |
| Počet dvířek | 5 dveře/dveří |
| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 128,5 kg |
| Šířka | 3000 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO GLASS x 1, Sklenice VIGO '180' x 1, VIGO '180' full x 2 |
| Počet balení | 5 |
| Rozměry třetího balení | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Hmotnost druhého balení | 5,5 kg |
| Rozměry prvního balení | 187 x 43 x 7 cm |
| Hmotnost prvního balení | 29 kg |
| Rozměry druhého balení | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Hmotnost pátého balení | 31 kg |
| Rozměry pátého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry čtvrtého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost čtvrtého balení | 31 kg |
| Hmotnost třetího balení | 32 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Barva dveří: | Bílá |
| Dodatečné informace: | VIGO GLASS: 30/180/40, vlevo a vpravo jsou chlopně otevřené dolů, čela s vysokým leskem, otevřená komora se skleněnou policí, zavěšená televizní skříňka., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED. |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů: | 13 police/polic |
| Počet dvířek: | 5 dveře/dveří |
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 128,5 kg |
| Šířka: | 3000 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO GLASS x 1, Sklenice VIGO '180' x 1, VIGO '180' full x 2 |
| Počet balení: | 5 |
| Rozměry třetího balení: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 5,5 kg |
| Rozměry prvního balení: | 187 x 43 x 7 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 29 kg |
| Rozměry druhého balení: | 70,5 x 34,5 x 4 cm |
| Hmotnost pátého balení: | 31 kg |
| Rozměry pátého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry čtvrtého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 31 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 32 kg |
