Cama VIGO 15 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0123Detailní popis produktu
Cama VIGO 15 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet roštů | 12 police/polic |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Dodatečné informace | Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva dveří | Bílá |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Počet dvířek | 5 dveře/dveří |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Kolekce | VIGO |
| Barva rámečku | Bílá |
| Šířka | 2600 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 120,3 kg |
| Obsah soupravy | VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO '140', Sklenice VIGO '180' x 1 |
| Rozměry druhého balení | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Hmotnost čtvrtého balení | 31 kg |
| Hmotnost třetího balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení | 32 kg |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnost prvního balení | 26,3 kg |
| Počet balení | 4 |
| Rozměry čtvrtého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet roštů: | 12 police/polic |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Dodatečné informace: | Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva dveří: | Bílá |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Počet dvířek: | 5 dveře/dveří |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Zrcadlo: | Ne |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Kolekce: | VIGO |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Šířka: | 2600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 120,3 kg |
| Obsah soupravy: | VIGO '180' full x 2, TV-Skříňka VIGO '140', Sklenice VIGO '180' x 1 |
| Rozměry druhého balení: | 185,5 x 44.5 x 9 cm |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 31 kg |
| Hmotnost třetího balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 32 kg |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnost prvního balení: | 26,3 kg |
| Počet balení: | 4 |
| Rozměry čtvrtého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
