Cama VIGO 14 SZ/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0120Detailní popis produktu
Cama VIGO 14 SZ/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | VIGO |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Dodatečné informace | VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř. |
| Materiál polic | Dřevotříska |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Barva dveří | Šedá |
| Počet roštů | 12 police/polic |
| Vestavěné světlo | Ne |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek | 5 dveře/dveří |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva rámečku | Šedá |
| Model | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2600 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 119,3 kg |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '140', VIGO '180' full x 3 |
| Hmotnost čtvrtého balení | 31 kg |
| Hmotnost prvního balení | 26,3 kg |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost třetího balení | 31 kg |
| Počet balení | 4 |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 9 cm |
| Rozměry třetího balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry čtvrtého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Dodatečné informace: | VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř. |
| Materiál polic: | Dřevotříska |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Barva dveří: | Šedá |
| Počet roštů: | 12 police/polic |
| Vestavěné světlo: | Ne |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek: | 5 dveře/dveří |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva rámečku: | Šedá |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2600 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 119,3 kg |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '140', VIGO '180' full x 3 |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 31 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 26,3 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 31 kg |
| Počet balení: | 4 |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 9 cm |
| Rozměry třetího balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry čtvrtého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
