Cama VIGO 13 WO/WO skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0112Detailní popis produktu
Cama VIGO 13 WO/WO skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Barva dveří | Dub wotan |
| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál dvířek | Dřevotřískové desky |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Dub wotan |
| Počet dvířek | 7 dveře/dveří |
| Typ žárovky | LED |
| Model | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Dodatečné informace | VIGO '90' full: 35/90/32, přední strana s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř. |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Matný |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 102,1 kg |
| Hloubka | 400 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '140' x 2, VIGO '90' full x 3 |
| Hmotnost pátého balení | 16,5 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení | 16,5 kg |
| Rozměry čtvrtého balení | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení | 16,5 kg |
| Rozměry pátého balení | 95 x 39 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Barva dveří: | Dub wotan |
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál dvířek: | Dřevotřískové desky |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Dub wotan |
| Počet dvířek: | 7 dveře/dveří |
| Typ žárovky: | LED |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Dodatečné informace: | VIGO '90' full: 35/90/32, přední strana s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř. |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Matný |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 102,1 kg |
| Hloubka: | 400 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '140' x 2, VIGO '90' full x 3 |
| Hmotnost pátého balení: | 16,5 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 16,5 kg |
| Rozměry čtvrtého balení: | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 16,5 kg |
| Rozměry pátého balení: | 95 x 39 x 9 cm |
