Cama VIGO 13 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0103Detailní popis produktu
Cama VIGO 13 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Dodatečné informace | Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '90' full: 35/90/32, přední strana s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř. |
| Barva dveří | Bílá |
| Kolekce | VIGO |
| Typ žárovky | LED |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek | 7 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva rámečku | Bílá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Vestavěné světlo | Ano |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Šířka | 2800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 102,1 kg |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '140' x 2, VIGO '90' full x 3 |
| Rozměry pátého balení | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení | 16,5 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení | 16,5 kg |
| Hmotnost pátého balení | 16,5 kg |
| Rozměry čtvrtého balení | 95 x 39 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Dodatečné informace: | Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '90' full: 35/90/32, přední strana s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř. |
| Barva dveří: | Bílá |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ žárovky: | LED |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek: | 7 dveře/dveří |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Zrcadlo: | Ne |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Vestavěné světlo: | Ano |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Šířka: | 2800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 102,1 kg |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '140' x 2, VIGO '90' full x 3 |
| Rozměry pátého balení: | 95 x 39 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 16,5 kg |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 16,5 kg |
| Hmotnost pátého balení: | 16,5 kg |
| Rozměry čtvrtého balení: | 95 x 39 x 9 cm |
