Cama VIGO 11 BI/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0098Detailní popis produktu
Cama VIGO 11 BI/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Dodatečné informace | VIGO '90' Sklo: 35/90/32, čelo s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), VIGO '90' full: 35/90/32, přední strana s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., Nábytek pro vlastní montáž |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Kolekce | VIGO |
| Barva dveří | Šedá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet dvířek | 7 dveře/dveří |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva rámečku | Bílá |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 101,6 kg |
| Šířka | 2800 mm |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '140' x 2, Sklenice VIGO '90' x 2, VIGO '90' full x 1 |
| Počet balení | 5 |
| Hmotnost prvního balení | 26,3 kg |
| Rozměry druhého balení | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení | 16 kg |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnost druhého balení | 26,3 kg |
| Rozměry třetího balení | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnost čtvrtého balení | 16 kg |
| Rozměry pátého balení | 95 x 39 x 9 cm |
| Rozměry čtvrtého balení | 96 x 39,5 x 10 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Dodatečné informace: | VIGO '90' Sklo: 35/90/32, čelo s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), VIGO '90' full: 35/90/32, přední strana s vysokým leskem, lze zavěsit svisle nebo vodorovně., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., Nábytek pro vlastní montáž |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Kolekce: | VIGO |
| Barva dveří: | Šedá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet dvířek: | 7 dveře/dveří |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 101,6 kg |
| Šířka: | 2800 mm |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '140' x 2, Sklenice VIGO '90' x 2, VIGO '90' full x 1 |
| Počet balení: | 5 |
| Hmotnost prvního balení: | 26,3 kg |
| Rozměry druhého balení: | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 16 kg |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 9 cm |
| Hmotnost druhého balení: | 26,3 kg |
| Rozměry třetího balení: | 96 x 39,5 x 10 cm |
| Hmotnost čtvrtého balení: | 16 kg |
| Rozměry pátého balení: | 95 x 39 x 9 cm |
| Rozměry čtvrtého balení: | 96 x 39,5 x 10 cm |
