Cama VIGO 10 SZ/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0087Detailní popis produktu
Cama VIGO 10 SZ/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Dodatečné informace | Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Zavěšená skříň, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Nábytek pro vlastní montáž, VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Zrcadlo | Ne |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Barva dveří | Bílá |
| Kolekce | VIGO |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Barva rámečku | Šedá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2200 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení | 89,3 kg |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '140', Sklenice VIGO '180' x 1, VIGO '180' full x 1 |
| Hmotnost prvního balení | 26,3 kg |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost třetího balení | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 9 cm |
| Počet balení | 3 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Dodatečné informace: | Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Zavěšená skříň, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Nábytek pro vlastní montáž, VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Zrcadlo: | Ne |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Barva dveří: | Bílá |
| Kolekce: | VIGO |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Barva rámečku: | Šedá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2200 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 89,3 kg |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '140', Sklenice VIGO '180' x 1, VIGO '180' full x 1 |
| Hmotnost prvního balení: | 26,3 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 9 cm |
| Počet balení: | 3 |
