Cama VIGO 10 BI/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0088Detailní popis produktu
Cama VIGO 10 BI/SZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Dodatečné informace | Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Barva dveří | Šedá |
| Kolekce | VIGO |
| Zrcadlo | Ne |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 2200 mm |
| Hmotnost včetně balení | 89,3 kg |
| Obsah soupravy | Sklenice VIGO '180' x 1, VIGO '180' full x 1, TV-Skříňka VIGO '140' |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnost prvního balení | 26,3 kg |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost třetího balení | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Dodatečné informace: | Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Barva dveří: | Šedá |
| Kolekce: | VIGO |
| Zrcadlo: | Ne |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 2200 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 89,3 kg |
| Obsah soupravy: | Sklenice VIGO '180' x 1, VIGO '180' full x 1, TV-Skříňka VIGO '140' |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnost prvního balení: | 26,3 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 32 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 9 cm |
