Cama VIGO 10 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0079Detailní popis produktu
Cama VIGO 10 BI/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Barva dveří | Bílá |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Kolekce | VIGO |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Umístění / poloha | Nástěnný |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Model | Kombinace úložišť |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Materiál povrchu dvířek | Laminát |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek | Lesklý |
| Barva rámečku | Bílá |
| Hloubka | 400 mm |
| Šířka | 2200 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 89,3 kg |
| Obsah soupravy | TV-Skříňka VIGO '140', VIGO '180' full x 1, Sklenice VIGO '180' x 1 |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnost prvního balení | 26,3 kg |
| Hmotnost druhého balení | 31 kg |
| Rozměry třetího balení | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení | 32 kg |
| Rozměry druhého balení | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení | 146 x 43 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Barva dveří: | Bílá |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Kolekce: | VIGO |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Umístění / poloha: | Nástěnný |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., VIGO '140': 30/140/40, zavěšené, dvě klapky otevřené dolů, dvě komory uvnitř., VIGO '180' plné: 180/40/30, čtyři standardní police uvnitř., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Nábytek pro vlastní montáž, Dostupné barvy podsvícení: studená bílá, červená, modrá, zelená, Sklo VIGO '180': 180/40/30, přední strana z vysoce lesklého skla, čtyři skleněné police uvnitř. |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Materiál povrchu dvířek: | Laminát |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy dvířek: | Lesklý |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Hloubka: | 400 mm |
| Šířka: | 2200 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 89,3 kg |
| Obsah soupravy: | TV-Skříňka VIGO '140', VIGO '180' full x 1, Sklenice VIGO '180' x 1 |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnost prvního balení: | 26,3 kg |
| Hmotnost druhého balení: | 31 kg |
| Rozměry třetího balení: | 185,5 x 44,5 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 32 kg |
| Rozměry druhého balení: | 185 x 44,5 x 8 cm |
| Rozměry prvního balení: | 146 x 43 x 9 cm |
