Cama ROCO9 BI/BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0384Detailní popis produktu
Cama ROCO9 BI/BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Dodatečné informace | Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (1 kus pro jednu skříňku), Čelní plochy bez rukojetí, Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., RO-5 skříňka: 37,5/37,5/39 cm, lze zavěsit/polohovat vodorovně nebo svisle, jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), uvnitř jeden prostor - bez police, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Stojící nebo zavěšená skříň, Celkové rozměry sady, Skříň RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), uvnitř dva prostory, přepážka/polička, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní. |
| Barva dveří | Černá |
| Počet roštů | 1 police/polic |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Model | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha | Stojanový nábytek |
| Kolekce | ROCO |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku | Bílá |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Hloubka | 390 mm |
| Šířka | 2250 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 82 kg |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, Skříň RO-3 x1, Skříň RO-1 x1, Skříň RO-6 x2, Skříň RO-5 x2, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
| Počet balení | 6 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Dodatečné informace: | Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (1 kus pro jednu skříňku), Čelní plochy bez rukojetí, Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., RO-5 skříňka: 37,5/37,5/39 cm, lze zavěsit/polohovat vodorovně nebo svisle, jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), uvnitř jeden prostor - bez police, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Stojící nebo zavěšená skříň, Celkové rozměry sady, Skříň RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), uvnitř dva prostory, přepážka/polička, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní. |
| Barva dveří: | Černá |
| Počet roštů: | 1 police/polic |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha: | Stojanový nábytek |
| Kolekce: | ROCO |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Hloubka: | 390 mm |
| Šířka: | 2250 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 82 kg |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, Skříň RO-3 x1, Skříň RO-1 x1, Skříň RO-6 x2, Skříň RO-5 x2, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
| Počet balení: | 6 |
