Cama ROCO8 ANTR/WO skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0376Detailní popis produktu
Cama ROCO8 ANTR/WO skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Dodatečné informace | Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Stojící nebo zavěšená skříň, Výška a šířka jsou přibližné a zohledňují mezery/přesahy mezi tělesy na fotografii, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Barva dveří | Dub wotan |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha | Stojanový nábytek |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Kolekce | ROCO |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Barva rámečku | Antracit |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Šířka | 1880 mm |
| Hmotnost včetně balení | 91 kg |
| Obsah soupravy | Skříň RO-6 x4, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-3 x2, Montážní návod x1 |
| Počet balení | 6 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Dodatečné informace: | Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Stojící nebo zavěšená skříň, Výška a šířka jsou přibližné a zohledňují mezery/přesahy mezi tělesy na fotografii, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Barva dveří: | Dub wotan |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Umístění / poloha: | Stojanový nábytek |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Kolekce: | ROCO |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Barva rámečku: | Antracit |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Šířka: | 1880 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 91 kg |
| Obsah soupravy: | Skříň RO-6 x4, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-3 x2, Montážní návod x1 |
| Počet balení: | 6 |
