Cama ROCO7 ANTR/WO skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0370Detailní popis produktu
Cama ROCO7 ANTR/WO skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Dodatečné informace | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Stojící nebo zavěšená skříň, Výška a šířka jsou přibližné a zohledňují mezery/přesahy mezi tělesy na fotografii, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku) |
| Umístění / poloha | Stojanový nábytek |
| Model | Kombinace úložišť |
| Počet dvířek | 3 dveře/dveří |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Barva dveří | Dub wotan |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Kolekce | ROCO |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Barva rámečku | Antracit |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Zrcadlo | Ne |
| Šířka | 2250 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Hmotnost včetně balení | 77 kg |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1, Skříň RO-6 x2, Skříň RO-3 x3 |
| Počet balení | 5 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Dodatečné informace: | Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Stojící nebo zavěšená skříň, Výška a šířka jsou přibližné a zohledňují mezery/přesahy mezi tělesy na fotografii, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku) |
| Umístění / poloha: | Stojanový nábytek |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Počet dvířek: | 3 dveře/dveří |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Barva dveří: | Dub wotan |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Kolekce: | ROCO |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Barva rámečku: | Antracit |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Zrcadlo: | Ne |
| Šířka: | 2250 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 77 kg |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Montážní návod x1, Skříň RO-6 x2, Skříň RO-3 x3 |
| Počet balení: | 5 |
