Cama ROCO2 BI/CZ/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0349Detailní popis produktu
Cama ROCO2 BI/CZ/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Počet dvířek | 6 dveře/dveří |
| Dodatečné informace | Celkové rozměry sady, Skříň RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), uvnitř dva prostory, přepážka/polička, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní., Čelní plochy bez rukojetí, Stojící nebo zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady. |
| Barva dveří | Bílá |
| Počet roštů | 2 police/polic |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Kolekce | ROCO |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Model | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha | Stojanový nábytek |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Černá, Bílá |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2250 mm |
| Hmotnost včetně balení | 128 kg |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-1 x2, Montážní návod x1, Skříň RO-3 x4 |
| Počet balení | 6 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Počet dvířek: | 6 dveře/dveří |
| Dodatečné informace: | Celkové rozměry sady, Skříň RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), uvnitř dva prostory, přepážka/polička, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní., Čelní plochy bez rukojetí, Stojící nebo zavěšená skříň, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady. |
| Barva dveří: | Bílá |
| Počet roštů: | 2 police/polic |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Kolekce: | ROCO |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha: | Stojanový nábytek |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Černá, Bílá |
| Hloubka: | 390 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2250 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 128 kg |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-1 x2, Montážní návod x1, Skříň RO-3 x4 |
| Počet balení: | 6 |
