Cama ROCO19 ANTR/WO skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0442Detailní popis produktu
Cama ROCO19 ANTR/WO skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Kolekce | ROCO |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Dodatečné informace | Celkové rozměry sady, Stojící nebo zavěšená skříň, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Čelní plochy bez rukojetí |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Barva dveří | Dub wotan |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Umístění / poloha | Stojanový nábytek |
| Model | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku | Antracit |
| Šířka | 1500 mm |
| Hmotnost včetně balení | 114 kg |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 1120 mm |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-3 x4, Montážní návod x1, Skříň RO-6 x4 |
| Počet balení | 8 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Kolekce: | ROCO |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Dodatečné informace: | Celkové rozměry sady, Stojící nebo zavěšená skříň, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Čelní plochy bez rukojetí |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Barva dveří: | Dub wotan |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Umístění / poloha: | Stojanový nábytek |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku: | Antracit |
| Šířka: | 1500 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 114 kg |
| Hloubka: | 390 mm |
| Výška: | 1120 mm |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-3 x4, Montážní návod x1, Skříň RO-6 x4 |
| Počet balení: | 8 |
