Cama ROCO10 CZ/CZ/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0392Detailní popis produktu
Cama ROCO10 CZ/CZ/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Barva rámečku | Černá |
| Barva dveří | Bílá |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace | Celkové rozměry sady, Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Stojící nebo zavěšená skříň, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní., Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř |
| Umístění / poloha | Stojanový nábytek |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Kolekce | ROCO |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Hmotnost včetně balení | 485 kg |
| Hloubka | 390 mm |
| Šířka | 1870 mm |
| Výška | 370 mm |
| Obsah soupravy | Skříň RO-6, Montážní návod x1, Skříň RO-3 x2, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
| Hmotnost druhého balení | 20 kg |
| Počet balení | 3 |
| Rozměry třetího balení | 48 x 42 x 9 cm |
| Rozměry prvního balení | 86 x 42 x 9 cm |
| Rozměry druhého balení | 86 x 42 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení | 8,5 kg |
| Hmotnost prvního balení | 20 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Barva rámečku: | Černá |
| Barva dveří: | Bílá |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Dodatečné informace: | Celkové rozměry sady, Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Stojící nebo zavěšená skříň, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní., Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř |
| Umístění / poloha: | Stojanový nábytek |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Kolekce: | ROCO |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Hmotnost včetně balení: | 485 kg |
| Hloubka: | 390 mm |
| Šířka: | 1870 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Obsah soupravy: | Skříň RO-6, Montážní návod x1, Skříň RO-3 x2, Veškeré potřebné montážní příslušenství |
| Hmotnost druhého balení: | 20 kg |
| Počet balení: | 3 |
| Rozměry třetího balení: | 48 x 42 x 9 cm |
| Rozměry prvního balení: | 86 x 42 x 9 cm |
| Rozměry druhého balení: | 86 x 42 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 8,5 kg |
| Hmotnost prvního balení: | 20 kg |
