Cama ROCO10 ANTR/WO skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0388Detailní popis produktu
Cama ROCO10 ANTR/WO skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Model | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha | Stojanový nábytek |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek | 2 dveře/dveří |
| Dodatečné informace | Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Stojící nebo zavěšená skříň, Celkové rozměry sady |
| Barva dveří | Dub wotan |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce | ROCO |
| Zrcadlo | Ne |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Barva rámečku | Antracit |
| Hloubka | 390 mm |
| Šířka | 1870 mm |
| Hmotnost včetně balení | 48,5 kg |
| Výška | 370 mm |
| Obsah soupravy | Skříň RO-6, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-3 x2, Montážní návod x1 |
| Hmotnost druhého balení | 20 kg |
| Rozměry třetího balení | 48 x 42 x 9 cm |
| Rozměry druhého balení | 86 x 42 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení | 8,5 kg |
| Počet balení | 3 |
| Hmotnost prvního balení | 20 kg |
| Rozměry prvního balení | 86 x 42 x 9 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha: | Stojanový nábytek |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Počet dvířek: | 2 dveře/dveří |
| Dodatečné informace: | Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Skříň RO-3: 37,5/75/39 cm: jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), možnost zavěšení/postavení skříně ve vodorovné nebo svislé poloze, jeden prostor uvnitř - bez police uvnitř, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Skříň RO-6: 37,5/37,5/39 cm, jedno místo - bez police, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Čelní plochy bez rukojetí, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Stojící nebo zavěšená skříň, Celkové rozměry sady |
| Barva dveří: | Dub wotan |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Kolekce: | ROCO |
| Zrcadlo: | Ne |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Barva rámečku: | Antracit |
| Hloubka: | 390 mm |
| Šířka: | 1870 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 48,5 kg |
| Výška: | 370 mm |
| Obsah soupravy: | Skříň RO-6, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-3 x2, Montážní návod x1 |
| Hmotnost druhého balení: | 20 kg |
| Rozměry třetího balení: | 48 x 42 x 9 cm |
| Rozměry druhého balení: | 86 x 42 x 9 cm |
| Hmotnost třetího balení: | 8,5 kg |
| Počet balení: | 3 |
| Hmotnost prvního balení: | 20 kg |
| Rozměry prvního balení: | 86 x 42 x 9 cm |
