Cama ROCO1 BI/CZ/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0343Detailní popis produktu
Cama ROCO1 BI/CZ/BI skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří | Bílá |
| Kolekce | ROCO |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet roštů | 4 police/polic |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Model | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha | Stojanový nábytek |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Dodatečné informace | Čelní plochy bez rukojetí, Skříň RO-4: 37,5/75/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedno místo - bez police, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Stojící nebo zavěšená skříň, Celkové rozměry sady, Skříň RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), uvnitř dva prostory, přepážka/polička, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní. |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Černá, Bílá |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Šířka | 2250 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení | 124 kg |
| Obsah soupravy | Montážní návod x1, Skříň RO-4 x2, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-1 x4 |
| Počet balení | 6 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Barva dveří: | Bílá |
| Kolekce: | ROCO |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Počet roštů: | 4 police/polic |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Umístění / poloha: | Stojanový nábytek |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Dodatečné informace: | Čelní plochy bez rukojetí, Skříň RO-4: 37,5/75/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedno místo - bez police, Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Nábytek pro vlastní montáž, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Stojící nebo zavěšená skříň, Celkové rozměry sady, Skříň RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), uvnitř dva prostory, přepážka/polička, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní. |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Černá, Bílá |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Šířka: | 2250 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 124 kg |
| Obsah soupravy: | Montážní návod x1, Skříň RO-4 x2, Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-1 x4 |
| Počet balení: | 6 |
