Cama ROCO1 BI/BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0342Detailní popis produktu
Cama ROCO1 BI/BI/CZ skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Model | Kombinace úložišť |
| Zrcadlo | Ne |
| Materiál povrchu | Laminát |
| Barva dveří | Černá |
| Kolekce | ROCO |
| Umístění / poloha | Stojanový nábytek |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Typ úchytu | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů | 4 police/polic |
| Počet dvířek | 4 dveře/dveří |
| Dodatečné informace | Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Nábytek pro vlastní montáž, Skříň RO-4: 37,5/75/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedno místo - bez police, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Stojící nebo zavěšená skříň, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní., Celkové rozměry sady, Skříň RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), uvnitř dva prostory, přepážka/polička |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku | Bílá |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Šířka | 2250 mm |
| Hmotnost včetně balení | 124 kg |
| Obsah soupravy | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-1 x4, Montážní návod x1, Skříň RO-4 x2 |
| Počet balení | 6 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Model: | Kombinace úložišť |
| Zrcadlo: | Ne |
| Materiál povrchu: | Laminát |
| Barva dveří: | Černá |
| Kolekce: | ROCO |
| Umístění / poloha: | Stojanový nábytek |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Středně slisovaná dřevovláknitá deska (MDF) |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Materiál polic: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Typ úchytu: | Systém PUSH-CLICK |
| Počet roštů: | 4 police/polic |
| Počet dvířek: | 4 dveře/dveří |
| Dodatečné informace: | Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Nábytek pro vlastní montáž, Skříň RO-4: 37,5/75/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedno místo - bez police, Pokud se má přední strana otevírat nahoru, musíte si zakoupit plynové výtahy sami (2 kusy pro jednu skříňku), Fotografie ukazují příklad uspořádání sady., Čelní plochy bez rukojetí, Laminovaná dřevotříska se vyznačuje odolností proti mechanickému namáhání a teplotním extrémům, Stojící nebo zavěšená skříň, Příslušenství v ceně tzv. posuvníky, Fotografie vnitřku skříně ukazují barevné provedení antracit / wotan dub a jsou pouze ilustrativní., Celkové rozměry sady, Skříň RO-1: 37,5/112,5/39 cm, možnost zavěšení/postavení skříně vodorovně nebo svisle, jedna klapka se otevírá dolů nebo do strany (vlevo/vpravo), uvnitř dva prostory, přepážka/polička |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Barva rámečku: | Bílá |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm |
| Hloubka: | 390 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Šířka: | 2250 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 124 kg |
| Obsah soupravy: | Veškeré potřebné montážní příslušenství, Skříň RO-1 x4, Montážní návod x1, Skříň RO-4 x2 |
| Počet balení: | 6 |
