Cama LOTTA SET 2 WOT+B skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0485Detailní popis produktu
Cama LOTTA SET 2 WOT+B skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Dodatečné informace | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., LOTTA '120' Vitrína 2D4S: 160/120/45 cm (výška nohou 15 cm), dvě přední strany se sklem, které se otevírají do strany, uvnitř dvě skleněné police, čtyři zásuvky., Komoda LOTTA '150' 2D3S: 69/150/45 cm (výška nohou 15 cm), dvě přední strany otevíratelné do strany, jedna police uvnitř, tři zásuvky., Konferenční stolek LOTTA '110': 35/110/60 cm (výška nohou 15 cm), Nábytek pro vlastní montáž, SKŘÍŇKA LOTTA '110' 2D4S: 119/110/45 cm (výška nohou 15 cm), dvě boční otevírání do strany, jedna police uvnitř, čtyři zásuvky. |
| Umístění / poloha | Podlahový |
| Materiál dvířek | Dřevotřískové desky |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Model | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku | Dub wotan |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Barva ostatních částí | Černá |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál ostatních částí | Dřevo |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Počet zásuvek | 11 zásuvka/zásuvek |
| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | LOTTA |
| Počet dvířek | 6 dveře/dveří |
| Barva desky stolu | Černá |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm, 25 mm (nahoře) |
| Hloubka | 600 mm |
| Šířka | 4900 mm |
| Hmotnost včetně balení | 239 kg |
| Výška | 1600 mm |
| Výška chodidel | 15 cm |
| Obsah soupravy | LOTTA '150' 2D3S komoda, LOTTA '110' 2D4S komoda, Veškeré potřebné montážní příslušenství, LOTTA '110' konferenční stolek, LOTTA '120' 2D4S zobrazovací skříňka, Montážní návod x1 |
| Počet balení | 6 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Dodatečné informace: | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), Můžete si koupit osvětlení skříně LED., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., LOTTA '120' Vitrína 2D4S: 160/120/45 cm (výška nohou 15 cm), dvě přední strany se sklem, které se otevírají do strany, uvnitř dvě skleněné police, čtyři zásuvky., Komoda LOTTA '150' 2D3S: 69/150/45 cm (výška nohou 15 cm), dvě přední strany otevíratelné do strany, jedna police uvnitř, tři zásuvky., Konferenční stolek LOTTA '110': 35/110/60 cm (výška nohou 15 cm), Nábytek pro vlastní montáž, SKŘÍŇKA LOTTA '110' 2D4S: 119/110/45 cm (výška nohou 15 cm), dvě boční otevírání do strany, jedna police uvnitř, čtyři zásuvky. |
| Umístění / poloha: | Podlahový |
| Materiál dvířek: | Dřevotřískové desky |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Barva rámečku: | Dub wotan |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Barva ostatních částí: | Černá |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál ostatních částí: | Dřevo |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Počet zásuvek: | 11 zásuvka/zásuvek |
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | LOTTA |
| Počet dvířek: | 6 dveře/dveří |
| Barva desky stolu: | Černá |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm, 25 mm (nahoře) |
| Hloubka: | 600 mm |
| Šířka: | 4900 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 239 kg |
| Výška: | 1600 mm |
| Výška chodidel: | 15 cm |
| Obsah soupravy: | LOTTA '150' 2D3S komoda, LOTTA '110' 2D4S komoda, Veškeré potřebné montážní příslušenství, LOTTA '110' konferenční stolek, LOTTA '120' 2D4S zobrazovací skříňka, Montážní návod x1 |
| Počet balení: | 6 |
