Cama LOTTA SET 1 WOT+B skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť
Kód: MESCMMNOW0484Detailní popis produktu
Cama LOTTA SET 1 WOT+B skřínka do obývacího pokoje Kombinace úložišť| Zrcadlo | Ne |
| Kolekce | LOTTA |
| Umístění / poloha | Podlahový |
| Model | Kombinace úložišť |
| Materiál polic | Sklo a dřevotříska |
| Materiál ostatních částí | Dřevo |
| Počet roštů | 8 police/polic |
| Barva rámečku | Dub wotan |
| Počet zásuvek | 4 zásuvka/zásuvek |
| Počet dvířek | 8 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu | Matný |
| Barva ostatních částí | Černá |
| Typ dveří | Dvířka s pantem |
| Barva desky stolu | Černá |
| Tloušťka rámu | 16 mm |
| Materiál dvířek | Dřevotřískové desky |
| Typ produktu | Skříňka u zdi |
| Materiál rámu | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy | Matný |
| Dodatečné informace | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), LOTTA '120' Vitrína 2D4S: 160/120/45 cm (výška nohou 15 cm), dvě přední strany se sklem, které se otevírají do strany, uvnitř dvě skleněné police, čtyři zásuvky., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., TV skříň LOTTA '160' 2D2K: 53/160/40 cm (nohy vysoké 15 cm), dvě přední strany otevíratelné do strany, dvě přihrádky na elektronická zařízení., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Komoda LOTTA '110' 4D: 119/110/45 cm (výška nohou 15 cm), čtyři přední strany otevíratelné do strany, jedna police uvnitř., Lavička LOTTA '60': 35/60/60 cm (15 cm vysoké nohy), Nábytek pro vlastní montáž |
| Tloušťka nábytkové desky | 16 mm, 25 mm (nahoře) |
| Šířka | 4500 mm |
| Výška | 1600 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Hmotnost včetně balení | 202 kg |
| Výška chodidel | 15 cm |
| Obsah soupravy | LOTTA '160' 2D2K televizní skříň, Veškeré potřebné montážní příslušenství, LOTTA '110' 4D komoda, Lavička LOTTA '60', Montážní návod x1, LOTTA '120' 2D4S zobrazovací skříňka |
| Počet balení | 6 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wall units |
|---|---|
| Zrcadlo: | Ne |
| Kolekce: | LOTTA |
| Umístění / poloha: | Podlahový |
| Model: | Kombinace úložišť |
| Materiál polic: | Sklo a dřevotříska |
| Materiál ostatních částí: | Dřevo |
| Počet roštů: | 8 police/polic |
| Barva rámečku: | Dub wotan |
| Počet zásuvek: | 4 zásuvka/zásuvek |
| Počet dvířek: | 8 dveře/dveří |
| Typ povrchové úpravy rámu: | Matný |
| Barva ostatních částí: | Černá |
| Typ dveří: | Dvířka s pantem |
| Barva desky stolu: | Černá |
| Tloušťka rámu: | 16 mm |
| Materiál dvířek: | Dřevotřískové desky |
| Typ produktu: | Skříňka u zdi |
| Materiál rámu: | Dřevotřískové desky |
| Typ povrchové úpravy: | Matný |
| Dodatečné informace: | Volitelné LED osvětlení polic (za příplatek), LOTTA '120' Vitrína 2D4S: 160/120/45 cm (výška nohou 15 cm), dvě přední strany se sklem, které se otevírají do strany, uvnitř dvě skleněné police, čtyři zásuvky., Můžete si koupit osvětlení skříně LED., TV skříň LOTTA '160' 2D2K: 53/160/40 cm (nohy vysoké 15 cm), dvě přední strany otevíratelné do strany, dvě přihrádky na elektronická zařízení., Daný celkový rozměr sady nezahrnuje mezery mezi tělesy viditelnými na fotografiích. Doporučená vzdálenost min. 10 cm., Komoda LOTTA '110' 4D: 119/110/45 cm (výška nohou 15 cm), čtyři přední strany otevíratelné do strany, jedna police uvnitř., Lavička LOTTA '60': 35/60/60 cm (15 cm vysoké nohy), Nábytek pro vlastní montáž |
| Tloušťka nábytkové desky: | 16 mm, 25 mm (nahoře) |
| Šířka: | 4500 mm |
| Výška: | 1600 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 202 kg |
| Výška chodidel: | 15 cm |
| Obsah soupravy: | LOTTA '160' 2D2K televizní skříň, Veškeré potřebné montážní příslušenství, LOTTA '110' 4D komoda, Lavička LOTTA '60', Montážní návod x1, LOTTA '120' 2D4S zobrazovací skříňka |
| Počet balení: | 6 |
