ATEN CS692-AT konzolový (KVM) přepínač Černá
Kód: SEWATEPRM0094Detailní popis produktu
ATEN CS692-AT konzolový (KVM) přepínač Černá| Napájecí zdroj | DC |
| Spotřeba elektrické energie | 0,72 W |
| Vstupní napětí | 5 V |
| Základní materiál | Plast |
| Barva | Černá |
| Instalace do racku | Ne |
| Klávesové zkratky | Ano |
| Tlačítko | Ano |
| LED indikátory | Ano |
| Šířka | 82,4 mm |
| Hmotnost | 409 g |
| Výška | 25,2 mm |
| Hloubka | 66,5 mm |
| Šířka balení | 70 mm, 395 mm |
| Výška balení | 235 mm, 182 mm |
| Hloubka balení | 163 mm |
| Hmotnost včetně balení | 550 g |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet počítačů | 2 |
| Typ videoportu | HDMI |
| Výstupy pro sluchátka | 3 |
| Typ portu klávesnice | USB |
| Konektor USB | USB Typ-A |
| Počet mikrofonních vstupů | 3 |
| Audio připojení | Ano |
| Porty konzole | HDMI, 3.5mm mic, USB A, 3ˌ5 mm sluchátka |
| Počet portů USB 2.0 Typ A | 4 |
| Počet USB portů konzole | 2 |
| Typ portu myši | USB |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Maximální rozlišení | 1920 x 1200 px |
| Skenovací interval | 20, 10, 3, 5 |
| Šířka pásma videa | 60 Hz |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 0 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 0 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Vestavěný displej | Ne |
| Návod na použití | Ano |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Váha hlavního obalu | 6,13 kg |
| Kód harmonizovaného systému | 85176200 |
| Čistá hmotnost velkoobchodního balení | 4,09 kg |
| Množství na kartonové balení | 10 kusů |
| Délka vnějšího kartonu | 405 mm |
| Varování | Nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Neotevírejte zařízení bez pomoci kvalifikovaného servisního technika., Zajistěte, aby bylo zařízení během provozu dostatečně chlazeno. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Switches |
|---|---|
| EAN: | 4710423776814 |
| Napájecí zdroj: | DC |
| Spotřeba elektrické energie: | 0,72 W |
| Vstupní napětí: | 5 V |
| Základní materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Instalace do racku: | Ne |
| Klávesové zkratky: | Ano |
| Tlačítko: | Ano |
| LED indikátory: | Ano |
| Šířka: | 82,4 mm |
| Hmotnost: | 409 g |
| Výška: | 25,2 mm |
| Hloubka: | 66,5 mm |
| Šířka balení: | 70 mm, 395 mm |
| Výška balení: | 235 mm, 182 mm |
| Hloubka balení: | 163 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 550 g |
| Počet HDMI portů: | 2 |
| Počet počítačů: | 2 |
| Typ videoportu: | HDMI |
| Výstupy pro sluchátka: | 3 |
| Typ portu klávesnice: | USB |
| Konektor USB: | USB Typ-A |
| Počet mikrofonních vstupů: | 3 |
| Audio připojení: | Ano |
| Porty konzole: | HDMI, 3.5mm mic, USB A, 3ˌ5 mm sluchátka |
| Počet portů USB 2.0 Typ A: | 4 |
| Počet USB portů konzole: | 2 |
| Typ portu myši: | USB |
| Typ HD rozlišení: | WUXGA |
| Maximální rozlišení: | 1920 x 1200 px |
| Skenovací interval: | 20, 10, 3, 5 |
| Šířka pásma videa: | 60 Hz |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 0 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): | 0 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 50 °C |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Návod na použití: | Ano |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Váha hlavního obalu: | 6,13 kg |
| Kód harmonizovaného systému: | 85176200 |
| Čistá hmotnost velkoobchodního balení: | 4,09 kg |
| Množství na kartonové balení: | 10 kusů |
| Délka vnějšího kartonu: | 405 mm |
| Varování: | Nebezpečí úrazu elektrickým proudem., Neotevírejte zařízení bez pomoci kvalifikovaného servisního technika., Zajistěte, aby bylo zařízení během provozu dostatečně chlazeno. |
