HOLISTA Salmon oil - doplňky stravy pro psy a kočky - 500ml
Kód: VETHSTSPU0014Detailní popis produktu
HOLISTA Salmon oil - doplňky stravy pro psy a kočky - 500ml| Specifické potřeby zvířete | Vitalita, Celkové zdraví, Vypadávající kabát, Aktivní, Těhotná nebo matka, Zlepšení zdraví pokožky, Zachování vitality, Kůže a srst, Silná imunita, Období růstu, Období růstu, těhotenství a kojení |
| Hmotnost | 500 g |
| Typ balení | Láhev |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Těhotenství a kojení, Bez lepku, Pro seniory, Zvýšená aktivita, Celkový zdravotní stav, Období růstu |
| Bez cukru | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Tekutina |
| Kategorie produktu | Vitamíny a živiny |
| Psí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 500 g - 999 g |
| Kategorie | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace | Doplněk stravy |
| Varování | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Supplements and medicinal preparations |
|---|---|
| EAN: | 5905488404874 |
| Specifické potřeby zvířete: | Vitalita, Celkové zdraví, Vypadávající kabát, Aktivní, Těhotná nebo matka, Zlepšení zdraví pokožky, Zachování vitality, Kůže a srst, Silná imunita, Období růstu, Období růstu, těhotenství a kojení |
| Hmotnost: | 500 g |
| Typ balení: | Láhev |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Těhotenství a kojení, Bez lepku, Pro seniory, Zvýšená aktivita, Celkový zdravotní stav, Období růstu |
| Bez cukru: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Tekutina |
| Kategorie produktu: | Vitamíny a živiny |
| Psí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 500 g - 999 g |
| Kategorie: | Pro vašeho psa, Pro kočky |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Veterinární klasifikace: | Doplněk stravy |
| Varování: | Nepoužívejte jako náhradu vyvážené stravy., Skladujte na suchém a chladném místě., Uchovávejte mimo dosah dětí. |
