Regál na nářadí Keter na kolečkách 6 zásuvek černý
Kód: REGKTRREG0006Detailní popis produktu
Regál na nářadí Keter na kolečkách 6 zásuvek černý| Barva | Černá, Červená |
| Materiál | Polypropylen (PP) |
| Pásek přes rameno | Ne |
| Otočná kolečka | Ano |
| Počet zásuvek | 6 zásuvka/zásuvek |
| Typ produktu | Krabice na nářadí |
| Výška | 742 mm |
| Rozměry zásuvek | Hlubší - 430 x 230 x 110, Mělký - 430 x 230 x 50 mm, Nejhlubší - 430 x 230 x 175 |
| Šířka | 289 mm |
| Hmotnost | 13,2 kg |
| Vnitřní kapacita | 50,5 l |
| Délka | 562 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Shelves |
|---|---|
| EAN: | 7290106928770 |
| Barva: | Černá, Červená |
| Materiál: | Polypropylen (PP) |
| Pásek přes rameno: | Ne |
| Otočná kolečka: | Ano |
| Počet zásuvek: | 6 zásuvka/zásuvek |
| Typ produktu: | Krabice na nářadí |
| Výška: | 742 mm |
| Rozměry zásuvek: | Hlubší - 430 x 230 x 110, Mělký - 430 x 230 x 50 mm, Nejhlubší - 430 x 230 x 175 |
| Šířka: | 289 mm |
| Hmotnost: | 13,2 kg |
| Vnitřní kapacita: | 50,5 l |
| Délka: | 562 mm |
