Actina 5901443401483 server 960 GB Mini Tower AMD EPYC 4244P 4,4 GHz 16 GB DDR5-SDRAM 400 W
Kód: SRWAAATOW0057Detailní popis produktu
Actina 5901443401483 server 960 GB Mini Tower AMD EPYC 4244P 4,4 GHz 16 GB DDR5-SDRAM 400 W| Podpora rozhraní pro Intelligent Platform Management | Ano |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Počet jader procesoru | 12 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,6 GHz |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Model procesoru | 4244P |
| Typ procesoru | AMD EPYC |
| Takt procesoru | 4,4 GHz |
| Čipset základní desky | AMD B650 Express |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 128 MB |
| Řadič LAN | Realtek RTL8211F PHY, Intel I210 |
| Počet ovladačů LAN | 2 |
| Technologie kabeláže | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ rozhraní Ethernetu | Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi | Ne |
| Rozhraní pro disky SSD | SATA III |
| Podpora RAID | Ano |
| NVMe | Ne |
| Velikost SSD | 2.5" |
| Podporované velikosti SSD | 2.5", M.2 |
| Interní diskové šachty | 4 |
| Počet instalovaných SSD | 2 |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Počet 5,25" pozic | 2 |
| Kapacita disku SSD | 480 GB |
| Celková kapacita úložiště | 960 GB |
| Napájecí zdroj | 400 W |
| Vstupní napětí napájecího zdroje | 100-240 V |
| Konektor napájecího kabelu 1 | C13 rozdvojovač |
| Počet primárních napájecích zdrojů | 1 |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje | 50-60 Hz |
| Certifikace 80PLUS | 80 PLUS Gold |
| Instalace do racku | Ne |
| Typ skříně | Mini Tower |
| Typ základní desky | Micro ATX |
| Kolejnice racku | Ne |
| Rámeček | Ne |
| Barva | Černá |
| Hloubka | 425 mm |
| Hmotnost | 10 kg |
| Šířka | 184 mm |
| Výška | 362 mm |
| Poskytovaný operační systém | Ne |
| Kompatibilní operační systémy | Windows Server2022 (64 bit), RedHat Enterprise Linux Server 8.9 ( 64 bit) / 9.3 (64bit) / 9.4 (64bit), SUSE SLES 15.5(64 bit), UBuntu 20.04.6 (64 bit) / 22.04.4 (64 bit) |
| Počet sériových portů | 1 |
| Celkový počet SATA konektorů | 4 |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Výstupní port S/PDIF | Ne |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 6 |
| ECC | Ano |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Paměťové sloty | 4x DIMM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť | 192 GB |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon Graphics |
| Typ BIOSu | AMI |
| Sloty PCI Express x1 | 1 |
| Sloty PCI Express x16 | 1 |
| Sloty PCI Express x4 | 1 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servers Tower |
|---|---|
| EAN: | 5901443401483 |
| Podpora rozhraní pro Intelligent Platform Management: | Ano |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Počet jader procesoru: | 12 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,6 GHz |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Počet instalovaných procesorů: | 1 |
| Model procesoru: | 4244P |
| Typ procesoru: | AMD EPYC |
| Takt procesoru: | 4,4 GHz |
| Čipset základní desky: | AMD B650 Express |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 128 MB |
| Řadič LAN: | Realtek RTL8211F PHY, Intel I210 |
| Počet ovladačů LAN: | 2 |
| Technologie kabeláže: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typ rozhraní Ethernetu: | Gigabit Ethernet |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi: | Ne |
| Rozhraní pro disky SSD: | SATA III |
| Podpora RAID: | Ano |
| NVMe: | Ne |
| Velikost SSD: | 2.5" |
| Podporované velikosti SSD: | 2.5", M.2 |
| Interní diskové šachty: | 4 |
| Počet instalovaných SSD: | 2 |
| Typ optické jednotky: | Ne |
| Počet 5,25" pozic: | 2 |
| Kapacita disku SSD: | 480 GB |
| Celková kapacita úložiště: | 960 GB |
| Napájecí zdroj: | 400 W |
| Vstupní napětí napájecího zdroje: | 100-240 V |
| Konektor napájecího kabelu 1: | C13 rozdvojovač |
| Počet primárních napájecích zdrojů: | 1 |
| Vstupní frekvence napájecího zdroje: | 50-60 Hz |
| Certifikace 80PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Instalace do racku: | Ne |
| Typ skříně: | Mini Tower |
| Typ základní desky: | Micro ATX |
| Kolejnice racku: | Ne |
| Rámeček: | Ne |
| Barva: | Černá |
| Hloubka: | 425 mm |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Šířka: | 184 mm |
| Výška: | 362 mm |
| Poskytovaný operační systém: | Ne |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows Server2022 (64 bit), RedHat Enterprise Linux Server 8.9 ( 64 bit) / 9.3 (64bit) / 9.4 (64bit), SUSE SLES 15.5(64 bit), UBuntu 20.04.6 (64 bit) / 22.04.4 (64 bit) |
| Počet sériových portů: | 1 |
| Celkový počet SATA konektorů: | 4 |
| Počet VGA portů: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 3 |
| Počet připojení DisplayPorts: | 1 |
| Výstupní port S/PDIF: | Ne |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 6 |
| ECC: | Ano |
| Rozvržení paměti: | 1 x 16 GB |
| Paměťové sloty: | 4x DIMM |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5-SDRAM |
| Maximální vnitřní paměť: | 192 GB |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon Graphics |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | AMD Radeon Graphics |
| Typ BIOSu: | AMI |
| Sloty PCI Express x1: | 1 |
| Sloty PCI Express x16: | 1 |
| Sloty PCI Express x4: | 1 |
