QNAP TS-855EU-8G úložný server NAS Rack (2U) Intel Atom® C5125 8 GB DDR4 0 TB QuTS hero Černá
Kód: NASQNANAS0395Detailní popis produktu
QNAP TS-855EU-8G úložný server NAS Rack (2U) Intel Atom® C5125 8 GB DDR4 0 TB QuTS hero Černá| Výrobce procesoru | Intel |
| Thermal Design Power (TDP) | 50 W |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ procesoru | Intel Atom® |
| Technologie ECC podporovaná procesorem | Ano |
| Takt procesoru | 2,8 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 9 MB |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Model procesoru | C5125 |
| Počet vláken procesoru | 8 |
| Dynamická DNS (DDNS) | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames | Ano |
| Podpora iSCSI | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 2500, 10, 1000 Mbit/s |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Podporované síťové protokoly | IPv4, IPv6 |
| DHCP server | Ano |
| Úrovně RAID | 0, 10, 1, 5, 50, JBOD, 60 |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 8 |
| Podporované systémy souborů | ext3, ZFS, NTFS, FAT32, ext4, HFS+, exFAT |
| Počet M.2 (M & B) slotů | 2 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek | 3.5", 2.5 |
| Hot-swap šachty | Ano |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Celková instalovaná úložná kapacita | 0 TB |
| Nainstalované typy úložišť | Ne |
| Online migrace pole RAID | Ano |
| Roaming disku | Ano |
| Online rozšíření pole RAID | Ano |
| Podpora RAID | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID | Ano |
| Kapacita úložiště | 0 GB |
| Nainstalované disky | Ne |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Pozice napájecího zdroje | Vestavěný |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 49,799 W |
| Spotřeba elektrické energie | 79,113 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 250 W |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Typ chlazení | Aktivní |
| Typ skříně | Rack (2U) |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | Ano |
| Průměr větráku | 6 cm |
| Šířka balení | 530 mm |
| Šířka | 432 mm |
| Hloubka | 297,4 mm |
| Hmotnost | 7,61 kg |
| Výška | 88,6 mm |
| Výška balení | 592 mm |
| Hmotnost včetně balení | 10,9 kg |
| Hloubka balení | 210 mm |
| Fibre Channel | Ano |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Linux | Ano, CentOS 7.0, Ubuntu 14.04 |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows 11 |
| Podporované serverové operační systémy | Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Poskytovaný operační systém | QuTS hero |
| Verze operačního systému | h5.0.1 |
| Ostatní podporované operační systémy | IBM AIX 7.1, Solaris 10 |
| Podporované operační systémy Mac | Ano, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 4 |
| Konektor pro optická vlákna | MTP |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 3.x) | 2 |
| USB port | Ano |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Maximální podporovaná RAM | 64 GB |
| Paměť flash | 5000 MB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Paměťové sloty | 2 |
| Bzučák | Ano |
| Zálohovací funkce | iSCSI LUN, USB disk |
| Protokoly pro management | SNMP V2, V3 |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Zálohování | Ano |
| Třída zařízení | Malé a střední firmy |
| Šifrování/zabezpečení | HTTPS, SSH, AES, FIPS 140 |
| Access Control List (ACL) | Ano |
| Funkce Hot spare | Ano |
| Model | NAS |
| Webové prohlížeče | Apple Safari (latest version) Google Chrome (latest version) Microsoft Edge (latest version) Mozilla Firefox (latest version) |
| Podpora technologie SMART | Ano |
| Funkce USB kopírování | Ano |
| Systémový protokol | Ano |
| Zabudovaný FTP server | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Aktuální kopie | Ano |
| Sdílená složka | CIFS/SMB |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Typ balení | Krabice |
| Dodávané kabely | AC, LAN (RJ-45) |
| Počet šroubů | 56 |
| Počet napájecích kabelů | 1 |
| Stručný návod k instalaci | Ano |
| Varování | Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Vyhněte se kontaktu s kapalinami., Spotřebič sami nerozebírejte. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NAS - file servers |
|---|---|
| EAN: | 4711103083376 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Thermal Design Power (TDP): | 50 W |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ procesoru: | Intel Atom® |
| Technologie ECC podporovaná procesorem: | Ano |
| Takt procesoru: | 2,8 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 9 MB |
| Počet instalovaných procesorů: | 1 |
| Model procesoru: | C5125 |
| Počet vláken procesoru: | 8 |
| Dynamická DNS (DDNS): | Ano |
| Podpora pro Jumbo Frames: | Ano |
| Podpora iSCSI: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 100, 2500, 10, 1000 Mbit/s |
| Wake-on-LAN ready: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Podporované síťové protokoly: | IPv4, IPv6 |
| DHCP server: | Ano |
| Úrovně RAID: | 0, 10, 1, 5, 50, JBOD, 60 |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 8 |
| Podporované systémy souborů: | ext3, ZFS, NTFS, FAT32, ext4, HFS+, exFAT |
| Počet M.2 (M & B) slotů: | 2 |
| Podporovaná velikost úložných jednotek: | 3.5", 2.5 |
| Hot-swap šachty: | Ano |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Podporovaná rozhraní úložiště: | Serial ATA III, Serial ATA II |
| Celková instalovaná úložná kapacita: | 0 TB |
| Nainstalované typy úložišť: | Ne |
| Online migrace pole RAID: | Ano |
| Roaming disku: | Ano |
| Online rozšíření pole RAID: | Ano |
| Podpora RAID: | Ano |
| Obnovení diskového pole RAID: | Ano |
| Kapacita úložiště: | 0 GB |
| Nainstalované disky: | Ne |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Pozice napájecího zdroje: | Vestavěný |
| Počet napájecích článků: | 1 |
| Napětí ventilátoru: | 12 V |
| Spotřeba energie (režim spánku): | 49,799 W |
| Spotřeba elektrické energie: | 79,113 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU): | 250 W |
| Počet ventilátorů: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| Typ skříně: | Rack (2U) |
| Barva: | Černá |
| LED indikátory: | Ano |
| Průměr větráku: | 6 cm |
| Šířka balení: | 530 mm |
| Šířka: | 432 mm |
| Hloubka: | 297,4 mm |
| Hmotnost: | 7,61 kg |
| Výška: | 88,6 mm |
| Výška balení: | 592 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 10,9 kg |
| Hloubka balení: | 210 mm |
| Fibre Channel: | Ano |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano, CentOS 7.0, Ubuntu 14.04 |
| Podporované operační systémy Windows: | Windows 8, Windows 10, Windows 7, Windows 11 |
| Podporované serverové operační systémy: | Windows Server 2012, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Poskytovaný operační systém: | QuTS hero |
| Verze operačního systému: | h5.0.1 |
| Ostatní podporované operační systémy: | IBM AIX 7.1, Solaris 10 |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano, Mac OS X 10.10 Yosemite |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 4 |
| Konektor pro optická vlákna: | MTP |
| Sloty PCI Express x4 (Gen 3.x): | 2 |
| USB port: | Ano |
| Formát paměti: | SO-DIMM |
| Maximální podporovaná RAM: | 64 GB |
| Paměť flash: | 5000 MB |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Vnitřní paměť: | 8 GB |
| Paměťové sloty: | 2 |
| Bzučák: | Ano |
| Zálohovací funkce: | iSCSI LUN, USB disk |
| Protokoly pro management: | SNMP V2, V3 |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Zálohování: | Ano |
| Třída zařízení: | Malé a střední firmy |
| Šifrování/zabezpečení: | HTTPS, SSH, AES, FIPS 140 |
| Access Control List (ACL): | Ano |
| Funkce Hot spare: | Ano |
| Model: | NAS |
| Webové prohlížeče: | Apple Safari (latest version) Google Chrome (latest version) Microsoft Edge (latest version) Mozilla Firefox (latest version) |
| Podpora technologie SMART: | Ano |
| Funkce USB kopírování: | Ano |
| Systémový protokol: | Ano |
| Zabudovaný FTP server: | Ano |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Aktuální kopie: | Ano |
| Sdílená složka: | CIFS/SMB |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 70 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Typ balení: | Krabice |
| Dodávané kabely: | AC, LAN (RJ-45) |
| Počet šroubů: | 56 |
| Počet napájecích kabelů: | 1 |
| Stručný návod k instalaci: | Ano |
| Varování: | Nevyhazujte zařízení do běžného odpadu. Výrobek vyžaduje speciální likvidaci., Vyhněte se kontaktu s kapalinami., Spotřebič sami nerozebírejte. |
