QNAP TS-433eU NAS Rack (1U) Cortex-A Cortex-A55 4 GB 0 TB QNAP Turbo System Černá
Kód: NASQNANAS0400Detailní popis produktu
QNAP TS-433eU NAS Rack (1U) Cortex-A Cortex-A55 4 GB 0 TB QNAP Turbo System Černá| Výrobce procesoru | ARM |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Typ procesoru | Cortex-A |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Model procesoru | Cortex-A55 |
| Architektura profesoru | ARM Cortex-A55 |
| Wake-on-LAN ready | Ano |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 2500, 1000 Mbit/s |
| Nainstalované typy úložišť | Ne |
| Nainstalované disky | Ne |
| Velikost ukládacího disku | 2.5/3.5" |
| Podporované typy úložišť | HDD & SSD |
| Hot-swap šachty | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek | 4 |
| Celková instalovaná úložná kapacita | 0 TB |
| Rozhraní ukládacího disku | SATA |
| Podpora RAID | Ne |
| Pozice napájecího zdroje | Vestavěný |
| Vstupní střídavé napětí | 100-240 V |
| Spotřeba energie (režim spánku) | 9,32 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU) | 60 W |
| Napětí ventilátoru | 12 V |
| Počet napájecích článků | 1 |
| Spotřeba elektrické energie | 23,74 W |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Barva | Černá |
| Slot pro zámek | Ano |
| Počet ventilátorů | 3 ventilátor/ventilátory |
| Typ chlazení | Aktivní |
| LED indikátory | Status, HDD, USB, LAN |
| Průměr větráku | 4 cm |
| Typ skříně | Rack (1U) |
| Šířka | 430 mm |
| Výška balení | 542 mm |
| Šířka balení | 415 mm |
| Hloubka balení | 179 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,9 kg |
| Hloubka | 292,3 mm |
| Hmotnost | 4,01 kg |
| Výška | 43,3 mm |
| Záruční doba | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Linux | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Verze operačního systému | 4,1 |
| Poskytovaný operační systém | QNAP Turbo System |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| USB port | Ano |
| Vnitřní paměť | 4 GB |
| Třída zařízení | Malé a střední firmy |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Model | NAS |
| Bzučák | Ano |
| Funkce Hot spare | Ano |
| Sdílená složka | CIFS/SMB |
| Zabudovaný FTP server | Ano |
| Tlačítko reset | Ano |
| Webové prohlížeče | Microsoft Internet Explorer 10+, Mozilla Firefox 8+, Apple Safari 4+, Google Chrome |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 70 °C |
| Typ balení | Krabice |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NAS - file servers |
|---|---|
| EAN: | 4711103085943 |
| Výrobce procesoru: | ARM |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Typ procesoru: | Cortex-A |
| Takt procesoru: | 2 GHz |
| Model procesoru: | Cortex-A55 |
| Architektura profesoru: | ARM Cortex-A55 |
| Wake-on-LAN ready: | Ano |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 2500, 1000 Mbit/s |
| Nainstalované typy úložišť: | Ne |
| Nainstalované disky: | Ne |
| Velikost ukládacího disku: | 2.5/3.5" |
| Podporované typy úložišť: | HDD & SSD |
| Hot-swap šachty: | Ano |
| Počet podporovaných úložných jednotek: | 4 |
| Celková instalovaná úložná kapacita: | 0 TB |
| Rozhraní ukládacího disku: | SATA |
| Podpora RAID: | Ne |
| Pozice napájecího zdroje: | Vestavěný |
| Vstupní střídavé napětí: | 100-240 V |
| Spotřeba energie (režim spánku): | 9,32 W |
| Kapacita napájecího zdroje (PSU): | 60 W |
| Napětí ventilátoru: | 12 V |
| Počet napájecích článků: | 1 |
| Spotřeba elektrické energie: | 23,74 W |
| Typ zámku kabelu: | Kensington |
| Barva: | Černá |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Počet ventilátorů: | 3 ventilátor/ventilátory |
| Typ chlazení: | Aktivní |
| LED indikátory: | Status, HDD, USB, LAN |
| Průměr větráku: | 4 cm |
| Typ skříně: | Rack (1U) |
| Šířka: | 430 mm |
| Výška balení: | 542 mm |
| Šířka balení: | 415 mm |
| Hloubka balení: | 179 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 5,9 kg |
| Hloubka: | 292,3 mm |
| Hmotnost: | 4,01 kg |
| Výška: | 43,3 mm |
| Záruční doba: | 3 rok/roky |
| Podporované operační systémy Linux: | Ano |
| Podporované operační systémy Mac: | Ano |
| Podporované operační systémy Windows: | Ano |
| Verze operačního systému: | 4,1 |
| Poskytovaný operační systém: | QNAP Turbo System |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 2 |
| USB port: | Ano |
| Vnitřní paměť: | 4 GB |
| Třída zařízení: | Malé a střední firmy |
| Bezpečnostní spínač: | Ano |
| Model: | NAS |
| Bzučák: | Ano |
| Funkce Hot spare: | Ano |
| Sdílená složka: | CIFS/SMB |
| Zabudovaný FTP server: | Ano |
| Tlačítko reset: | Ano |
| Webové prohlížeče: | Microsoft Internet Explorer 10+, Mozilla Firefox 8+, Apple Safari 4+, Google Chrome |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 0 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T): | -20 - 70 °C |
| Typ balení: | Krabice |
