Náplň do mopu Vileda Ultramax XL /Ultramat Turbo XL
Kód: SPDVI1ADP0017Detailní popis produktu
Náplň do mopu Vileda Ultramax XL /Ultramat Turbo XL| Barva | Červená, Bílá |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Model | Vložka do mopu |
| Nezanechává škrábance | Ano |
| Hloubka | 140 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mops accessories |
|---|---|
| EAN: | 4023103212060 |
| Barva: | Červená, Bílá |
| Materiál: | Mikrovlákno |
| Model: | Vložka do mopu |
| Nezanechává škrábance: | Ano |
| Hloubka: | 140 mm |
| Šířka: | 420 mm |
| Počet kusů v balení: | 1 kusů |
