Fronius Wattpilot Go 11 J 2.0 - nabíjecí stanice pro elektromobily
Kód: LPEFRNLAM0004Detailní popis produktu
Fronius Wattpilot Go 11 J 2.0 - nabíjecí stanice pro elektromobily| WLAN | Ano |
| Barva | Šedá, Černá |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Vestavěný displej | Ne |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP65 |
| Vstupní střídavé napětí | 230/400 V |
| Výstupní výkon | 11 kW |
| IK kód | IK08 |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 287 mm |
| Hmotnost | 1,63 kg |
| Hloubka | 109 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -25 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška | 0 - 2000 m |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mobile chargers |
|---|---|
| EAN: | 9007947554444 |
| WLAN: | Ano |
| Barva: | Šedá, Černá |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50 Hz |
| Vestavěný displej: | Ne |
| Kód mezinárodní ochrany (IP): | IP65 |
| Vstupní střídavé napětí: | 230/400 V |
| Výstupní výkon: | 11 kW |
| IK kód: | IK08 |
| Šířka: | 155 mm |
| Výška: | 287 mm |
| Hmotnost: | 1,63 kg |
| Hloubka: | 109 mm |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | -25 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 95% |
| Provozní nadmořská výška: | 0 - 2000 m |
