LEGO JURASSIC WORLD 76969 Fosilie dinosaurů: lebka Triceratopse
Kód: KLOLEGLEG1693Detailní popis produktu
LEGO JURASSIC WORLD 76969 Fosilie dinosaurů: lebka Triceratopse| Pročet figurek na hraní | 1 kusů |
| Počet prvků | 468 |
| Návod | Ano |
| Doporučený věk | 9+ let/let |
| Série | Jurassic World |
| Výška | 220 mm |
| Šířka | 170 mm |
| Hloubka | 170 mm |
| Šířka balení | 260 mm |
| Výška balení | 280 mm |
| Hloubka balení | 59 mm |
| Hmotnost včetně balení | 602 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702017814193 |
| Pročet figurek na hraní: | 1 kusů |
| Počet prvků: | 468 |
| Návod: | Ano |
| Doporučený věk: | 9+ let/let |
| Série: | Jurassic World |
| Výška: | 220 mm |
| Šířka: | 170 mm |
| Hloubka: | 170 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Výška balení: | 280 mm |
| Hloubka balení: | 59 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 602 g |
