LEGO FRIENDS 42692 Stánek se zmrzlinou a balónky
Kód: KLOLEGLEG2074Detailní popis produktu
LEGO FRIENDS 42692 Stánek se zmrzlinou a balónky| Počet prvků | 107 |
| Doporučený věk | 6+ let/let |
| Série | Friends |
| Návod | Ano |
| Pročet figurek na hraní | 2 kusů |
| Hloubka | 50 mm |
| Výška | 100 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Hmotnost včetně balení | 155 g |
| Hloubka balení | 60 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Šířka balení | 190 mm |
| Varování | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018033258 |
| Počet prvků: | 107 |
| Doporučený věk: | 6+ let/let |
| Série: | Friends |
| Návod: | Ano |
| Pročet figurek na hraní: | 2 kusů |
| Hloubka: | 50 mm |
| Výška: | 100 mm |
| Šířka: | 80 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 155 g |
| Hloubka balení: | 60 mm |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 190 mm |
| Varování: | Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby., Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace. |
