LEGO DISNEY 43287 Olaf a Bruni si užívají piknik
Kód: KLOLEGLEG2082Detailní popis produktu
LEGO DISNEY 43287 Olaf a Bruni si užívají piknik| Počet prvků | 478 |
| Série | Disney |
| Doporučený věk | 7+ let/let |
| Návod | Ano |
| Hloubka | 150 mm |
| Výška | 230 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Šířka balení | 260 mm |
| Hloubka balení | 93 mm |
| Hmotnost včetně balení | 676 g |
| Varování | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LEGO |
|---|---|
| EAN: | 5702018066782 |
| Počet prvků: | 478 |
| Série: | Disney |
| Doporučený věk: | 7+ let/let |
| Návod: | Ano |
| Hloubka: | 150 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Výška balení: | 220 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Hloubka balení: | 93 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 676 g |
| Varování: | Uschovejte si obal, protože obsahuje důležité informace., Nevhodné pro děti do 3 let z důvodu rizika udušení malými částmi., Používejte pod dohledem dospělé osoby. |
