Philips 65OLED770 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVAPHILCD0360Detailní popis produktu
Philips 65OLED770 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Černá| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 89 kWh |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | F |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 102 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 300 x 300 |
| Barva | Černá |
| Typ stojánku | Stojan s nožkami |
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | Ano |
| Audio dekodéry | DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| RMS výkon | 20 W |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Ekvalizér | Ano |
| Hmotnost (se stojánkem) | 23,5 kg |
| Hloubka (bez stojánku) | 58 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 1449 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 23,2 kg |
| Výška (bez stojánku) | 832 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1449 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 248 mm |
| Výška (s podstavcem) | 852 mm |
| Hloubka balení | 170 mm |
| Výška balení | 995 mm |
| Šířka balení | 1660 mm |
| Hmotnost včetně balení | 29,5 kg |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Common interface (CI) | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| HDCP | Ano |
| Média pro přehrávání | AVI, MPEG2, MKV, MPEG1, HEVC, HEVC/H.265, MPEG4, AV1, H.264, VP9 |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, WAV, FLAC, AAC |
| Funkce teletextu | Ano |
| Teletext | 1000 str. |
| Podporovaný formát titulků | SMI, SRT, SSA, ASS, TXT |
| Technologie zpracování obrazu | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Herní funkce | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar 2.0, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podpora HDR | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | Ano |
| Herní režim | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení | Micro Dimming |
| Zobrazovací formát | 576p, 720p |
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 100 Hz, 30 Hz, 120 Hz, 60 Hz, 25 Hz, 50 Hz, 24 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Technologie displeje | OLED |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 164 cm |
| Podporované grafické rozlišení | 2560 x 1440, 3840 x 2160, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Formát digitálního signálu | DVB-T2, DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-S2 |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| Vypnutí obrazu (pro rádio) | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Titan OS |
| Režim obrazu | Kino, Filmařský strojek |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Video aplikace | Amazon Prime Video, HBO, YouTube, BBC iPlayer, Netflix, Disney+ |
| Smart TV | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie Philips (AV/TV) | Gamebar 2.0, Works With Matter, Works With Control4, Works With Google Assistant |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL) | 2262799 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8718863046845 |
| Wi-Fi: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.2 |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 89 kWh |
| Typ napájení: | Vnitřní |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | F |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 102 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | F |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 300 x 300 |
| Barva: | Černá |
| Typ stojánku: | Stojan s nožkami |
| Zvukové výstupní kanály: | 2.0 kanály/kanálů |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC): | Ano |
| Audio dekodéry: | DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| RMS výkon: | 20 W |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Ekvalizér: | Ano |
| Hmotnost (se stojánkem): | 23,5 kg |
| Hloubka (bez stojánku): | 58 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 1449 mm |
| Hmotnost (bez stojánku): | 23,2 kg |
| Výška (bez stojánku): | 832 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 1449 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 248 mm |
| Výška (s podstavcem): | 852 mm |
| Hloubka balení: | 170 mm |
| Výška balení: | 995 mm |
| Šířka balení: | 1660 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 29,5 kg |
| Výstupy pro sluchátka: | 1 |
| Common interface (CI): | Ano |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| Digitální optický audio výstup: | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Verze HDCP: | 2.3 |
| Počet HDMI portů: | 4 |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| HDCP: | Ano |
| Média pro přehrávání: | AVI, MPEG2, MKV, MPEG1, HEVC, HEVC/H.265, MPEG4, AV1, H.264, VP9 |
| Podporované formáty zvukových souborů: | MP3, WAV, FLAC, AAC |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Teletext: | 1000 str. |
| Podporovaný formát titulků: | SMI, SRT, SSA, ASS, TXT |
| Technologie zpracování obrazu: | Philips P5 Perfect Picture Engine |
| Herní funkce: | Automatický režim s nízkou latencí (ALLM), Game Bar 2.0, HGiG, Variabilní obnovovací frekvence (VRR) |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Dolby Vision, High Dynamic Range 10+ Adaptive (HDR10 Plus Adaptive), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Podpora HDR: | Ano |
| G-SYNC společnosti NVIDIA: | Ano |
| Herní režim: | Ano |
| Technologie tlumení podsvícení: | Micro Dimming |
| Zobrazovací formát: | 576p, 720p |
| Úhlopříčka displeje: | 165,1 cm (65") |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 100 Hz, 30 Hz, 120 Hz, 60 Hz, 25 Hz, 50 Hz, 24 Hz |
| Nativní obnovovací frekvence: | 120 Hz |
| Technologie displeje: | OLED |
| Typ HD rozlišení: | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje: | 3840 x 2160 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Nativní poměr stran: | 16:9 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 164 cm |
| Podporované grafické rozlišení: | 2560 x 1440, 3840 x 2160, 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Formát digitálního signálu: | DVB-T2, DVB-S, DVB-C, DVB-T, DVB-S2 |
| Typ tuneru: | Analogový a digitální |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| ECO mód: | Ano |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| Vypnutí obrazu (pro rádio): | Ano |
| Poskytovaný operační systém: | Titan OS |
| Režim obrazu: | Kino, Filmařský strojek |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Video aplikace: | Amazon Prime Video, HBO, YouTube, BBC iPlayer, Netflix, Disney+ |
| Smart TV: | Ano |
| Varování: | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které mohou být nebezpečné pro životní prostředí, nevhazujte jej do běžného odpadu, použijte sběrné místo pro elektronický odpad., Televizor obsahuje části pod napětím, proto buďte opatrní při připojování a odpojování napájecího kabelu., Výrobek může obsahovat malé části, uchovávejte mimo dosah dětí. |
| Technologie Philips (AV/TV): | Gamebar 2.0, Works With Matter, Works With Control4, Works With Google Assistant |
| Kód Evropského registru výrobků pro označování energetickými štítky (EPREL): | 2262799 |
