Philips 32PHS6000/12 televizor 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Černá
Kód: TVAPHILCD0335Detailní popis produktu
Philips 32PHS6000/12 televizor 81,3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Černá| Bluetooth | Ne |
| Wi-Fi | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 2 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 36 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 22 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Indikace síly signálu | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž | Ano |
| Barva | Černá |
| RMS výkon | 12 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Režimy zvuku | Hudba, Dialog |
| Výška (s podstavcem) | 448 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 205 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 83 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,5 kg |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,45 kg |
| Výška (bez stojánku) | 432 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 715 mm |
| Šířka (bez stojánku) | 715 mm |
| Výška balení | 500 mm |
| Šířka balení | 790 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,6 kg |
| Hloubka balení | 123 mm |
| HDCP | Ano |
| PC in (D-Sub) | Ne |
| Audio Return Channel (ARC) | Ano |
| Počet HDMI portů | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Common interface (CI) | Ne |
| Common interface Plus (CI+) | Ne |
| Verze HDCP | 2.3 |
| Média pro přehrávání | H.264, MPEG1, AVI, HEVC, H.265, MPEG2, MKV, MPEG4, VP9 |
| Podporované formáty obrázků | GIF, HEIF, BMP, PNG, JPEG |
| Podporované formáty zvukových souborů | WAV, MP3, FLAC, AAC |
| Funkce teletextu | Ano |
| Podpora HDR | Ano |
| Snímač okolního osvětlení | Ano |
| Teletext | 1000 str. |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| Nativní obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Podporované grafické rozlišení | 1920 x 1080 (HD 1080), 1366 x 768, 640 x 480 (VGA) |
| Technologie displeje | LED |
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Zobrazovací formát | 576p, 720p |
| Typ HD rozlišení | HD |
| Rozlišení displeje | 1366 x 768 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované obnovovací frekvence displeje | 50 Hz, 60 Hz |
| Dálkový ovladač | Ano |
| Dodávané kabely | AC |
| Počítačový podstavec | Ano |
| Typ tuneru | Digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S, DVB-S2 |
| Programovatelný interval | 8 dny |
| Pracuje s Google Assistant | Ano |
| ECO mód | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | Ano |
| Vypnutí obrazu (pro rádio) | Ano |
| Časovač zapnutí/vypnutí | Ano |
| Internetová televize | Ne |
| Poskytovaný operační systém | Titan OS |
| Video aplikace | BBC iPlayer, YouTube, Amazon Prime Video, HBO, Netflix, Disney+ |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | Ano |
| Smart TV | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD TVs |
|---|---|
| EAN: | 8718863045978 |
| Bluetooth: | Ne |
| Wi-Fi: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Vstupní střídavé napětí: | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti: | A až G |
| Spotřeba energie (v pohotovosti): | 2 W |
| Frekvence vstupního střídavého napětí: | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie: | Ano |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin: | 36 kWh |
| Třída energetické účinnosti (SDR): | E |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin: | 22 kWh |
| Třída energetické účinnosti (HDR): | G |
| Indikace síly signálu: | Ano |
| Rozhraní upevnění panelu: | 100 x 100 mm |
| Podpora standardu VESA pro montáž: | Ano |
| Barva: | Černá |
| RMS výkon: | 12 W |
| Audio dekodéry: | Dolby Digital |
| Počet reproduktorů: | 2 |
| Režimy zvuku: | Hudba, Dialog |
| Výška (s podstavcem): | 448 mm |
| Hloubka (s podstavcem): | 205 mm |
| Hloubka (bez stojánku): | 83 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 3,5 kg |
| Hmotnost (bez stojánku): | 3,45 kg |
| Výška (bez stojánku): | 432 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 715 mm |
| Šířka (bez stojánku): | 715 mm |
| Výška balení: | 500 mm |
| Šířka balení: | 790 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 4,6 kg |
| Hloubka balení: | 123 mm |
| HDCP: | Ano |
| PC in (D-Sub): | Ne |
| Audio Return Channel (ARC): | Ano |
| Počet HDMI portů: | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| Počet portů USB 2.0: | 2 |
| Common interface (CI): | Ne |
| Common interface Plus (CI+): | Ne |
| Verze HDCP: | 2.3 |
| Média pro přehrávání: | H.264, MPEG1, AVI, HEVC, H.265, MPEG2, MKV, MPEG4, VP9 |
| Podporované formáty obrázků: | GIF, HEIF, BMP, PNG, JPEG |
| Podporované formáty zvukových souborů: | WAV, MP3, FLAC, AAC |
| Funkce teletextu: | Ano |
| Podpora HDR: | Ano |
| Snímač okolního osvětlení: | Ano |
| Teletext: | 1000 str. |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR): | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 80 cm |
| Nativní obnovovací frekvence: | 60 Hz |
| Podporované grafické rozlišení: | 1920 x 1080 (HD 1080), 1366 x 768, 640 x 480 (VGA) |
| Technologie displeje: | LED |
| Úhlopříčka displeje: | 81,3 cm (32") |
| Zobrazovací formát: | 576p, 720p |
| Typ HD rozlišení: | HD |
| Rozlišení displeje: | 1366 x 768 px |
| Tvar obrazovky: | Plochý |
| Podporované obnovovací frekvence displeje: | 50 Hz, 60 Hz |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Dodávané kabely: | AC |
| Počítačový podstavec: | Ano |
| Typ tuneru: | Digitální |
| Formát digitálního signálu: | DVB-C, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD, DVB-S, DVB-S2 |
| Programovatelný interval: | 8 dny |
| Pracuje s Google Assistant: | Ano |
| ECO mód: | Ano |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon: | Ano |
| Elektronický programový průvodce (EPG): | Ano |
| Vypnutí obrazu (pro rádio): | Ano |
| Časovač zapnutí/vypnutí: | Ano |
| Internetová televize: | Ne |
| Poskytovaný operační systém: | Titan OS |
| Video aplikace: | BBC iPlayer, YouTube, Amazon Prime Video, HBO, Netflix, Disney+ |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem): | Ano |
| Smart TV: | Ano |
